Distanční vzdělávání pro předškoláky

20.02.2021

V této složce najdete náměty a nápady na činnosti s dětmi. Můžete využít po dobu uzavření školky, po dobu nemoci, ale jen tak na volné chvíle. Určitě hodně z toho budete znát, ale máte zde i doporučení, co se kterou danou hrou rozvíjí - nenásilně se tak děti připravují na vstup do ZŠ. Budeme se snažit postupně přidávat i další náměty.

Přístupová hesla jsou stejná jako přístup do naší galerie. (pokud někdo náhodou zapomněl, nic se neděje - může si napsat na email : zastupkyne@msdetskyusmev.cz

Přejeme hodně zábavy Vám i dětem.

Zpětná vazba: Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o Vaše názory na tento způsob online vzdělávání -Zda Vám vyhovuje, zda je srozumitelné, co vám tu chybí apod., případně budeme rádi i za fotky z Vašeho tvoření - ve fotogalerii můžeme udělat složku z domácích akcí - můžete se podělit a případně motivovat ostatní i nás :-) Pracovní listy a jiné výtvory nevyhazujte, rádi si je prohlédneme a můžete si je ve školce založit do portfolia dítěte, které si na konci roku odnesete. Fotky a materiály posílejte na email zastupkyne@msdetskyusmev.cz nebo whatcappem -telefonní číslo najdete v záložce distanční vzdělávání.